Fotografická nabídka zkrátka čehokoli.
Od miminek a dětí, přes glamour a módu, zvířata, svatby, školy, promo a reklamu... až po dokument třeba rockových koncertů, obecních slavností apod.
Oddělovací čáry_1.jpg
Co pro Vás mohu udělat?
Zabývám se jak analogovým, tak digitálním zpracování a to jak v černobílé fotografii (vlastní vyvolání), tak i v barevné (lab/minilab).

Z žánru je to především dokument a portrét. Ale také inscenace, sport, glamour, akt, móda, rodinné, umělecká fotografie, děti, zvířata, akce, oslavy, koncerty, reklama, svatby a mnoho dalšího... Ráda se pustím zkrátka do čehokoli.
Má nabídka je zaměřena především na exteriér, přičemž jsem schopna dojet v podstatě kamkoli i se svým vybavením, které jsem dříve používala v kamenném ateliéru. Mou zálibou je především portrétování koní a dokument akcí, ale jak jsem psala výše - jsem schopna vyfotografovat cokoli a jakkoli. Vše je pouze na domluvě. Snímky je možno vytvořit v nejrůznějším prostředí a čase, fantazii se meze nekladou.

Vlastní ateliér je zatím v rekonstrukci, je možnost využít pronájem velkého a kvalitního ateliéru v centru Ostravy.

V roce 2014 bylo rozjeto nové fotografování a to pro mateřské a základní školy. Nabízím (dle ročního období) samostatné fotografování dětí (portréty) i skupinky. Na konci školního roku také tabla a společné snímky celých tříd.

Nejčastěji používám digitální zrcadlovku Canon Eos 80D a objektiv 18-300mm + externí blesk. Pro analogovou fotografii mám Canon 30V Date. K dispozici mám také studiový blesk a přenosné barevné pozadí (látkové - bílé, černé, modré; papírové - enkaustické v zelených a žlutých odstínech; vinylové - světlé modrozelené + bílá dřevěná podlaha; světlé purpurové + tmavší hnědá dřevěná podlaha; imitace červené cihlové stěny + žlutá dřevěná podlaha).

Mapově se snažím orientovat na místa kolem Frýdku-Místku a Ostravy, ale není problém dojet kamkoli :-)

Digitální podoba a tisk fotek je dle dohody (velikost, počet). Mohu také vytvořit fotografickou knihu, plátno či jiné dárkové předměty (hrníčky, polštáře, trička, plátna, puzzle, magnety aj.). K vystavení fotografie či pověšení na stěnu mohu zajistit tisk na PVC. Není problém obrázky zarámovat a to například rámečkem se speciálním zdobením - technikou decoupage a krakelováním (více na www.sismys.huu.cz).
219682_101991053282885_363411819_o.jpg
Oddělovací čáry_1.jpg
Ráda pro vás vytvořím jakékoli fotografie. Věnuji se jak barevnému, tak černobílému fotografování a to jak lidí, tak zvířat i čehokoli dalšího. Každá akce je pro mne novou zkušeností. Tématicky se obrázky zahrnují do nejrůznějších portrétů, glamouru, aktu, těhotenské foto i rodinné, svatby, tabla, mateřské i základní školy, dokumentární report z koncertů či závodů a jiných veřejných akcí, koně a další zvířátka, děti, reklama, fashion, průkazkové foto atd...

Pokud máte jakýkoli dotaz, nápad, zájem... kontaktujte mne a domluvíme se na dalším postupu.
Oddělovací čáry_1.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one